19e Drents Friese wold Marathon
   
Uitslag halve marathon, Zaterdag 31 maart 2018
               
Start: 13.15 uur         Afstand 21,1 km.  
               
Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Ferreira   Helder 644 m Amstelveen 1:14:59
2 Cor   Ton 664 m Waskemeer 1:24:06
3 Dagmar   Jansen 703 m Assen 1:26:02
4 Martsje   Hell 631 v Hillsborough(Noordierland) 1:28:43
5 Hayo den Boeft 627 m Gouda 1:29:26
6 Albert van der Ziel 633 m Berltsum 1:31:49
7 Gerard van den Berg 661 m Kampen 1:33:03
8 Lennaert   Steen 690 m Zwolle 1:33:59
9 Siem   Hiemstra 706 m Appelscha 1:36:32
10 Horst van den Berg 677 m Hoogeveen 1:37:05
11 Mark   Hilboezen 682 m Kollumerzwaag 1:37:05
12 Vincent   Emmelot 704 m Amstelveen 1:37:31
13 Raymond   Klein 632 m Emmen 1:37:41
14 Sven van Etten 700 m Bunde 1:39:36
15 Tonnie   Schokker 653 m De Blesse 1:39:48
16 Johannes   Schenk 655 m Urk 1:39:56
17 Henriette   Pepels 663 v Beilen 1:40:53
18 Lammert   Wolters 654 m Drachten 1:41:06
19 Erik   Offereins 656 m Ede 1:41:28
20 Bas van Luijk 688 m Zwolle 1:41:48
21 Jackny van  Dieren 669 m Meppel 1:42:00
22 Sandou   Houwelink 668 v Meppel 1:42:43
23 Isabella van Schothorst 657 v Ede 1:44:19
24 Dick   Metselaar 674 m Meppel 1:44:32
25 Pieter   Stegeman 697 m Elp 1:45:28
26 Moïse   Emonts 621 v Amsterdam 1:46:28
27 Bernard   Wilkens 640 m Ureterp 1:46:28
28 Luit   Uijen 643 m Wildervank 1:46:52
29 Leonard   Smit 689 m Terwispel 1:47:20
30 Cor   Schuttrups 694 m Emmen 1:49:14
31 Henk de Jager 681 m Appelscha 1:49:42
32 George de Roo 638 m Dwingeloo 1:50:09
33 Danny   Olinga 670 m Meppel 1:50:09
34 Hein   Stoops 629 m Ouderkerk a/d Amstel 1:50:36
35 Astrid   Weinans 650 v Genderingen 1:50:58
36 Alana van  Ommen 691 v Zwolle 1:51:32
37 Nico   Hooisma 702 m Dronrijp 1:51:32
38 Hendrik-Jan   Meulenaar 620 m Burgum 1:51:36
39 Jouke-Atze   Posthumus 671 m Rottevalle 1:52:25
40 Chris   Pukke 683 m Hoogeveen 1:52:33
41 Duco   Zijlstra 618 m Lekkum 1:53:29
42 Lammert van der Veen 606 m Hemrik 1:54:39
43 Jeroen   Loovers 610 m Beilen 1:55:15
44 Erik   Tibben 673 m Hoogeveen 1:55:18
45 Bert   Wiltinge 639 m Dwingeloo 1:55:34
46 Roland   Wiltinge 645 m Dwingeloo 1:55:34
47 Heidy   Wolters 624 v Muiderberg 1:55:38
48 Chris   Vruggink 623 m Buitenpost 1:55:40
49 Nico   Venema 616 m Steenwiijkerwold 1:55:58
50 Wim   Konter 701 m Vollenhove 1:56:40
51 Stephen   Tews 658 m Rijswijk 1:56:57
52 Gert-Jan van den Brink 626 m Zwolle 1:57:26
53 Lieuwe   Dijkstra 695 m Appelscha 1:58:02
54 Rink   Post 680 m Appelscha 1:58:29
55 Carolien   Meloni 705 v Assen 1:58:29
56 Yde   Haarsma 708 m Sneek 1:58:40
57 Heijo   Dieterman 651 m Scheemda 1:58:48
58 Jan   Bron 646 m Zuidhorn 1:58:51
59 Aiko   Streunding 687 m Sleen 1:58:51
60 Tjeerd   Jongsma 622 m Oranjewoud 1:59:00
61 Sjoerd   Koelmans 678 m Meppel 1:59:02
62 Christiaan   Stavorinus 641 m Leeuwarden 1:59:58
63 Nienke   Schram 642 v Leeuwarden 1:59:58
64 Jan de Klein 613 m Hooghalen 2:00:22
65 Tonnie   Pruis 711 m Hoogezand 2:00:54
66 Jannet   Knol 628 v Hoogeveen 2:01:47
67 Inge   Hulzebos 693 v Beilen 2:02:29
68 Ronneke van der Molen 696 v Beilen 2:02:37
69 Karst   Anema 660 m Stiens 2:03:54
70 Sjouke   Stoker 665 m Marum 2:04:26
71 Simone   Loovers 611 v Beilen 2:04:49
72 Johan   Zwerver 662 m Goutum 2:05:23
73 Bea   Dijkstra 685 v Stiens 2:05:46
74 Saskia   Woltman 647 v Eenrum 2:06:28
75 Sippie   Koolhaas 675 v Emmeloord 2:06:28
76 Dimphy van de Laar 699 v Born 2:06:31
77 Harry   Beenen 667 m Meppel 2:08:05
78 Eelco van den Kerkhoff 630 m Markelo 2:08:25
79 Erik de Vries 684 m Assen 2:10:37
80 Roeof   Dijkstra 686 m Stiens 2:11:44
81 Marleen   Tromp 692 v Drachten 2:11:56
82 Willem   Meffert 666 m Oude Pekela 2:13:02
83 Melissa van den  Berg 676 v Hoogeveen 2:13:37
84 Regina de Jong 672 v Harkema 2:13:47
85 Jackelien   Beikes 698 v Beilen 2:14:15
86 Sjoukje   Egberts 601 v Meppel 2:14:30
87 Manny van der  Waard 652 v Zandvoort 2:18:02
88 Kees   Bozelie 619 m Medemblik 2:18:40
89 Jurrien   Krol 659 m Assendelft 2:18:47
90 Jenni   Brockmann 605 v Dortmund (Duitsland) 2:21:41
91 Saskia   Kors-Tukker 625 v Vledder 2:21:55
92 Mattie de Boer 679 v Appelscha 2:22:02
93 Jantina   Bulder 636 v Vlagtwedde 2:23:00
94 Raymond   Lammersma 648 m Hoogezand 2:24:50
95 Annet   Zwiep 707 v Beilen 2:26:15
96 Ria   Nobbe 635 v Bellingwolde 2:26:51
97 Erika   Genzel 714 v Hoogezand 2:29:04
98 Esther   Jager 709 v Sappermeer 2:29:22
99 Annet   Guns 710 v Hoogezand 2:29:22
100 Karin   Mollema 712 v Hellum 2:29:22
101 Danielle   Boekholt 713 v Hoogezand 2:29:22