19e Drents Friese wold Marathon
   
Uitslag 10 km.-loop , zaterdag 31 maart 2018
               
Start 12:55 uur         Afstand 10 km.
               
Uitslag Naam     Startno. Cat. Woonplaats Tijd
1 Bart van der Veen 835 m Zwagerbosch 0:39:35
2 Remco   Groot Beumer 874 m Raalte 0:40:01
3 Martin   Bijdevaate 865 m Steenwijk 0:41:07
4 Peter    Weinans 825 m Genderingen 0:41:26
5 Richard   Touber 878 m Stiens 0:42:30
6 Jan-anne   Postma 836 m Zwagerbosch 0:44:00
7 Iddo   Riemersma 889 m Zwiggelte 0:44:30
8 Jordi   Eummelen 821 m Dwingeloo 0:44:35
9 Petras   Kavaliauskas 839 m Hoovegenn (Belgie) 0:44:50
10 Jan   Uiterwijk 891 m Mildam 0:44:50
11 Geert   Moek 882 m Zuidwolde 0:45:06
12 Anja   Leusink 895 v Genemuiden 0:45:47
13 Lobke de Hollander 906 v Naarden 0:45:56
14 Hendrie van der  Werf 848 m Bolsward 0:46:12
15 Fenna de Hollander 910 v Nederhorst den Berg 0:46:19
16 Jaap van de Vliert 896 m Dwingeloo 0:46:48
17 Milan   Francot 873 m Arnhem 0:46:58
18 Hannelore van der  Spek 886 v Nijeveen 0:47:02
19 Nico van  Houten 901 m Zolle 0:47:52
20 Eelco de Groot 806 m Assen 0:48:08
21 Berteld   Ruiter 844 m Winschoten 0:48:11
22 Riekelt van Urk 918 m Urk 0:48:25
23 Kees   Regelink 877 m Vollenhove 0:48:47
24 Hilko   Snoek 872 m Scheemda 0:48:56
25 Otto de Boer 859 m Leeuwarden 0:49:06
26 John de Hollander 908 m Nederhorst den Berg 0:49:14
27 Henk   Heddema 919 m Wolvega 0:49:19
28 Robbert van Meulem 802 m Oostwoud 0:49:37
29 Rogier   Kattenberg 887 m Meppel 0:49:41
30 Inge   Dijkman 843 v Wijk bij Duurstede 0:49:59
31 Tjibbe de Vries 850 m Kampen 0:50:03
32 Laurie   Ras 827 v Urk 0:50:12
33 Jacob   Dijkstra 867 m Bitgemmole 0:50:44
34 Dikkie van der  Werf 847 m Bolsward 0:50:47
35 Annie van der  Linde 876 v Sint Jansklooster 0:50:53
36 Sjouke   Touber 881 m Stiens 0:50:58
37 Jan   Post 921 m Smilde 0:51:10
38 Joke   Nicolai 864 v Oosterwolde 0:51:17
39 Albert van  Duinen 892 m Appelscha 0:51:17
40 Fedde   Beijert 875 m Ureterp 0:51:19
41 Henk   Aarden 904 m Assen 0:51:39
42 Mieke de  Hollander 909 v Nederhorst 0:52:02
43 Egbert   Geertsma 833 m Groningen 0:52:03
44 Domien   Mulder 866 m Joure 0:52:06
45 Wim   Mouwer 890 m Nunspeet 0:52:14
46 Sylvie   Talen 917 v Meppel 0:52:15
47 Yvet   Mijnheer 897 v Meppel 0:52:32
48 Elsbeth v.d. Meulen 898 v Meppel 0:52:32
49 Caro de Boer 899 v Rijswijk 0:52:34
50 Tariq   Nazzal 900 m Rijswijk 0:52:51
51 Saskia   Weinans 849 v Gendringen 0:52:59
52 Jeanine   Santing 913 v Wapse 0:53:15
53 Frits   Lautenbag 851 m Hattem 0:53:18
54 Tjitske   Kooistra 853 v Lelystad 0:53:33
55 Ronald   Veen 812 m Wolvega 0:53:40
56 Henk   Kooistra 852 m Lelystad 0:53:42
57 Piet   Kerstholt 829 m Groningen 0:53:47
58 Minke   Hell 804 v Suwald 0:53:54
59 Dylano de  Boer 914 m Elsloo 0:53:56
60 Sietze   Soepboer 915 m Elsloo 0:53:59
61 Simone   Bellinga 916 v Elsloo 0:54:01
62 Wicher   Benning 832 m Steenwijk 0:54:04
63 Albert   Mulder 809 m Wapserveen 0:54:32
64 Danny   Louwes 856 m Groningen 0:55:45
65 Jack van Rozen 838 m Oosterwolde 0:56:28
66 Felipe   Porcher 816 m Berlijn (Duitsland) 0:56:44
67 Riekele   Brouwer 903 m Urk 0:56:54
68 Jaap   Brandenbarg 862 m Tjalleberd 0:57:10
69 Eline de  Hollander 907 v Nederhorst den Berg 0:57:12
70 Gerard   Donker 841 m Tjalleberd 0:57:35
71 Boukje   Efde 840 v Jirnsum 0:57:47
72 Lars   Eelsing 845 m Winschoten 0:57:47
73 Gerben-Jan de Vries 819 m Utrecht 0:58:03
74 Bianca   Vaartjes 888 v Nijensleek 0:58:25
75 Alwin van  Hassel 803 m Appingedam 0:58:42
76 Nellie   Dijkstra 814 v Sint Annaparochie 0:58:44
77 Sarina   Jannes 860 v Leeuwarden 0:58:44
78 Sylvia   Veerbeek 807 v Zuidwolde 0:58:57
79 Janneke   Top 830 v Westerlee 0:59:35
80 Janny   Bakker 842 v Nieuwe Pekela 0:59:46
81 RInske   Veenstra 883 v Joure 0:59:56
82 Jeanette   Mussche 894 v Rouveen 1:00:14
83 Grietje   Mink 884 v Joure 1:01:20
84 Mans   Veldsink 824 m Dedemsvaart 1:01:21
85 Ester   Heddema 920 v Wolvega 1:01:42
86 Thea   Noord 813 v Drachten 1:01:46
87 Marijn  de Vries 817 v Rheden 1:01:56
88 Philippine   Jenster 818 v Utrecht 1:01:56
89 Tiny   Veen-Dijksma 811 v Wolvega 1:02:06
90 Jan Hendrik   Jansen 820 m Glimmen 1:02:28
91 Minke   Oord 826 v Joure 1:02:29
92 Frans   Scheuneman 828 m Hoogezand 1:03:00
93 Miriam   Mulder 808 v Wapse 1:03:16
94 Dagmar   Hettinga 863 v Steenwijk 1:03:16
95 Gerda   Winters 868 v Scheemda 1:03:27
96 Lubbert   Kloosterman 831 m De Westereen 1:04:02
97 Jo-Ann   Dijkstra 885 v Wapserveen 1:04:14
98 Leonie van Asperen 854 v Groningen 1:04:26
99 Hella van Asperen 855 m Bremen 1:04:26
100 Lida van  Sloten 880 v Hardegerijp 1:04:46
101 Anna Hieke   Fennema 879 v Leeuwarden 1:05:40
102 Jan   Wieringa 837 m Usquert 1:05:44
103 Neel van Mourik 834 v Ravenswoud 1:05:49
104 Larissa Bruna   Streher 815 v Groningen 1:06:36
105 Patrick   Dijkhuizen 857 m Sneek 1:07:18
106 Ina   Gerding 905 v Steenwijk 1:07:29
107 Anneke   Sijtsma 871 v Goutum 1:07:57
108 Jolanda   Nijenhuis 893 v Sint Anna parochie 1:08:40
109 Anneke   Bos 869 v Bedum 1:10:07
110 Hermannes   Wolvekamp 870 m Groningen 1:10:07
111 Annie   Brouwer 902 v Urk 1:14:19
112 Jolien   Tubben 911 v Coevorden 1:17:59
113 Arjen   Nieuwenhuis 912 m Diever 1:17:59
114 Annemarie   Hessels 846 v Woudenberg 1:26:21
115 Klaas   Duits 858 m Sneek 1:29:15
116 Herman   Hoekstra 861 m Goutum 1:29:15